O nás

E-shop  KARBONMAX.CZ je největší internetový motoshop zaměřující se na prodej karbonových moto dílů, který provozuje firma Zero Limits CZ s.r.o. Jsme na trhu již od roku 2016, kdy jsme se v České republice a východní Evropě stali výhradním dodavatelem a distributorem motocyklových karbonových dílů a doplňků firem: Carbon Vani (výrobce karbonových kapot a krytů) - sídlící v Itálii,  Ilmberger Carbon (výrobce karbonových kapot a krytů) - sídlící v Německu, Fullsix  Carbon (výrobce karbonových kapot) sídlící ve Slovinsku,  Rotobox  (výrobce karbonových disků) sídlící taktéž ve Slovinsku, dále Thyssenkrupp (výrobce karbonových disků) sídlící v Německu, OZ racing (výrobce disků z kovaného hliníku) sídlíci v Itálii, Jetprime (výrobce závodních dílů) sídlící v Itálii, Cera Carbon racing (výrobce karbonových předních vidlic a karbono-keramických rozet) sídlící v Holandsku, BST wheels (výrobce karbonových disků) sídlící v Jihoafrické republice, CNC Racing (výrobce doplňků z hliníku a karbonu) sídlící v Itálii a v neposlední řadě Alpina (výrobce drátěných bezdušových disků z kovaného hliníku) sídlící taktéž v Itálii. Nově jsme získali zastoupení také značky Accossato (italský výrobce brzdových systémů),

Zaměřujeme se výhradně na prodej kvalitních karbonových dílů a doplňků pro motocykly.

Jelikož sami již dlouho jezdíme na motorkách a to jak na silnici, tak na okruhu, je pro nás přirozené nabízet pouze kvalitní a odzkoušené výrobky. A proto spolupracujeme jen s těmi nejlepšími ve svých oborech.

Podporujeme závodního jezdce Pierra Coppu z týmu MotorVillage 69 a spolupracujeme s racingovou agenturou WildMotors na jejíchž akcích nás můžete najít.

Naše moto je: Největší výběr - prvotřídní kvalita - maximum karbonových moto dílů.

Potřebujete poradit? Zašlete nám vzkaz a my se vám ozveme.

!!!