Zásady ochrany osobních údajů

Zero limits CZ s.r.o. se zavazuje respektovat a ochraňovat Vaše soukromí.
Zero limits CZ s.r.o. se zavázala chránit vaše osobní údaje a postupuje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.
Zero limits CZ s.r.o. provozuje internetový obchod na kterém můžete objednávat výrobky nebo služby, zadávat požadavky a registrovat se pro zasílání materiálů. Osobními údaji, které jsou shromažďovány na zabezpečeném serveru a ke kterým mají přístup pouze odpovědné osoby, jsou fakturační informace, dodací adresa, kontaktní osoba, telefonní spojení, emailová adresa a obchodní transakce.
Provedením objednávky, souhlasíte s manuálním i automatizovaným zpracováním poskytnutých osobních údajů, zejména pro vyřízení objednávky, dále pak pro obchodní a marketingové účely firmy Zero limits CZ s.r.o.
Dále pak provedením objednávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely. Nutnost tohoto  souhlasu vychází z nového nařízení Evropské unie, tzv. GDPR, které bude účinné od 25. 5. 2018. Jeho cílem je vyšší ochrana fyzických osob z hlediska podmínek využívání jejich osobních údajů.
Zpracováváme osobní údaje za účelem:
- poskytnutí lepšího servisu
- zpracování objednávek
- poskytnutí informací o výrobcích a službách, které nabízíme, jakožto i poskytnutí informací o akčních nabídkách, novinkách.

Potřebujete poradit? Zašlete nám vzkaz a my se vám ozveme.

!!!